Aukcje Internetowe | Komerc |
5 UŻYTKOWNIKÓW ONLINE | Lis 13, 2018 16:50:26
Aukcje Internetowe | Komerc |
logo.png
FAQs
Kupowanie
Kupowanie przemiotu
Aby można było zakupić jakiś przedmiot na wstępie należy się zarejestrować w serwisie komerc.com.pl
Obserwowany przedmiot
Obserwator przedmiotów powiadamia użytkownika, gdy ktoś lictuje i składa ofertę na obserwowany przez niego przedmiot.
Przeglądanie ofert
Przeglądanie ofert w świstaku może odbywać się na kilka sposobów. Na stronie głównej (www.komerc.com.pl) mozesz wybrać jedną z dzioesięciu kategorii głównych: Dom i zdrowie Dziecko Elektronika Firma Kolekcje i sztuka Kultura i rozrywka Moda i uroda Motoryzacja Przeceny Sport i wypoczynek
Jak wyszukiwać przedmioty?
Aby skutecznie wyszukać interesujący nas przedmiot, skorzystaj z wyszukiwarki towarów. Prosta wyszukiwarka dostępna jest na stronie głównej (www.komerc.com.pl).Wpisz jedno lub więcej poszukiwanych słów. Wynikiem wyszukania będą wszystkie oferty zawierające podane słowa.
Kup Teraz
Opcja "Kup Teraz", w przeciwieństwie do ofert typu "Zaproponuj cenę", umożliwia zakup towaru natychmiast, bez konieczności czekania na decyzję Sprzedawcy. Aby skorzystać z opcji "Kup teraz" należy w ofercie przejść do obszaru nad "Opis przedmiotu". W celu dokonania zakupu, trzeba kliknąć na przycisk "Kup Teraz". Do każdego towaru doliczony może być koszt wysyłki, który czasami może być darmowy lub towar może być odebrany bezpośrednio u Sprzedawcy (zależy to od warunków jakie ustalił Sprzedający w ofercie).
Licytacja
Jeśli przystąpiłeś do licytacji danego przedmiotu i Twoja oferta była najwyższa, pojawi się zielone podświetlenie. Powiadomimy Cię e-mailem, jeśli ktoś przebije Twoją ofertę – symbolizuje to czerwone podświetlenie na stronie aukcji jeżeli jesteś zalgowany do serwisu komerc.com.pl. Każda złożona oferta jest wiążąca. Jeśli w chwili zakończenia aukcji Twoja oferta będzie najwyższa, otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem.